Prodej, Byty 1+kk, 73m2 - Praha - Žižkov

Bořivojova, Praha, Žižkov

Apartments

O projektu
Prostorný byt 1+kk (2+kk) o velikosti 73,2 m2 se nachází v 6. nadzemním podlaží zrekonstruovaného secesního domu z roku 1907. Byt bude připraven ve standardu White wall, což budoucímu majiteli umožňuje zařídit si byt přesně podle svých představ (součástí dodávky nejsou nášlapné vrstvy podlahy, interiérové dveře, sanita, obklady a dlažba).

Rezidence U Prokopa se nachází v památkové zóně Žižkov a nese jméno významného českého světce a biskupa. Tato čtvrť, nebo-li také pražský Monmartre, nadchne milovníky autentické atmosféry bohémského života. Jen pár kroků od domu najdete mnoho rozličných obchodů, restaurací, kaváren i míst k trávení volného času. Nedaleký rozlehlý park Parukářka poslouží jako oáza klidu v ruchu velkoměsta.

Na atraktivitě projektu přidává jeho výhodná poloha blízko centra Prahy. 150 metrů od domu se nachází autobusová a tramvajová zastávka Lipanská. Za 4 minuty se tramvají dostanete na metro C – Hlavní nádraží, za 6 minut na Masarykovo nádraží –metro B. Václavské námestí je vzdáleno pouhých 8 minut jízdy tramvají.

Parametry nemovitosti
Floor: 6
Usable area: 73 m²
Property state: Very good
Energy efficiency rating: G - Extremely uneconomical

Makléř:
Pavlina Prokešová
+420 604 189 964
pavlina@reallocate.cz

Vybavenost
Elevator: Yes
Cellar: ano