Prodej, Byt 1+kk, 45,8 m2, Praha 2-Na Rybníčku

Na Rybníčku, Praha, Praha 2

Byty

9 997 000 Kč

O projektu
Bytová jednotka 1 + kk o celkové ploše 45,8 m2 se nachází ve 3. nadzemním podlaží rezidence. K bytu náleží také sklepní kóje s plochou 1 m2.

Soubor tří měšťanských domů mistrně kombinuje historické genius loci s moderními technologiemi a uživatelskými standardy 21. století. Obyvatelé Rezidence U Sv. Štěpána se mohou těšit z dokonalého pohodlí a promyšlených detailů stejně tak, jako se kochat elegancí klasicistního stylu a novorenesanční noblesou.
Tyto tři mistrné měšťanské domy úžasně kombinují historické genius loci s moderními technologiemi a uživatelskými standardy tohoto století. Rezidence U Sv. Štěpána nabízí dokonalé pohodlí a do detailu promyšlené bydlení s novorenesanční noblesou v elegantním stylu.

Nemovitost je posazena v samém nitru bijícího srdce Prahy, kde překvapivě panuje klid. Nedaleko se nachází rozlehlý park Karlova náměstí vzdálený 7 minut chůze a i s ním metro B. Václavské náměstí či Náměstí Míru je chůzí do 10minut. Jen 3 minuty chůze dělí rezidenci od metra I.P.Pavlova a tramvajové zastávky Štepánská. Veškeré občanské vybavení máte jako na dlani a procházkou k nábřeží Vltavy.

Parametry nemovitosti
Podlaží: 3
Užitná plocha: 46 m²
Stav nemovitosti: Velmi dobrý
Třída energetické náročnosti: G - Mimořádně nehospodárná
ID Nemovitosti: 00336

Makléř:
Pavlina Prokešová
+420 604 189 964
pavlina@reallocate.cz

Vybavenost
Výtah: ano
Sklep: ano