Prodej, Byt 1+kk, 32m2, Praha 1-Opletalova

Opletalova, Praha, Nové Město

Byty

5 790 000 Kč

O projektu
Na prestižní adrese historického centra Prahy nabízíme ATELIÉR 1+kk s celkovou plochou 32,4 m2 včetně konstrukčního mezipatra 6,6 m2 a sklepní kóje 0,2 m2. Jednotka je orientovaná na jihovýchod.

Rezidence Opletalova je součástí Pražské památkové rezervace. Od roku 1992 je toto území zapsáno v Seznamu světového dědictví UNESCO. Spojení historické atmosféry budovy a moderního designu nabízí kvalitní bydlení v samotném centru města. Špičkoví architekti z Ateliéru OOOOX se postarali o atraktivní návrh mladistvého ducha projektu.

Řadový dům je citlivě zrekonstruován se zachováním neorenesančních prvků, klidný vnitroblok s pavlačemi nabízí příjemný výhled do dvora s drobnou zelení. Nadstandardní výška stropů jednotek zaručuje pocit vzdušného a volného prostoru. Díky nim bylo také možné vytvořit praktická mezipatra, užitná plocha jednotek je tak podstatně větší. Součástí modernizace domu je prosklený výtah, klimatizace pro vybrané jednotky a recepce v přízemí.

Díky lukrativní poloze jenom pár kroků od Václavského náměstí se do několika minut dostanete pěšky na všechny tři linky metra (A,C – Muzeum, A,B – Můstek) i na Hlavní nádraží. Autem pak snadno vjedete přímo na severojižní magistrálu. Zastávky tramvají Jindřišská nebo Václavské náměstí se nacházejí pouhých 6 minut pěšky od rezidence.

Jednotka je k dispozici ve standardu Fit Out.

Parametry nemovitosti
Podlaží: 1
Užitná plocha: 32 m²
Stav nemovitosti: Velmi dobrý
Třída energetické náročnosti: G - Mimořádně nehospodárná
ID Nemovitosti: 00041

Makléř:
Pavlina Prokešová
+420 604 189 964
pavlina@reallocate.cz

Vybavenost
Výtah: ano
Sklep: ano