Prodej, Byt 1+kk, 30,40m2, Dejvice-Studentská

Studentská, Praha, Dejvice

Byty

6 310 000 Kč

O projektu
Byt o dispozici 1+kk a rozměrech 30,40m2 se nachází ve 3. podlaží s orientací na západ. Standard White Wall umožňuje promítnout do interiéru všechny své barvité představy o domově.

BackYard Dejvice reprezentuje dynamiku života ve městě a současně skýtá i tolik potřebné poklidné zázemí. Zelený vnitroblok nabízí vedle grill zóny i místa pro piknik a posezení, stejně jako prostor pro relax nebo praktickou kolárnu.

Dejvice, zasazené v sousedství Stromovky a Divoké Šárky, představují významné centrum vzdělání a vědy. Na blízkost prestižních univerzit odkazuje již název ulice Studentská. BackYard Dejvice je situovaný přímo v srdci Dejvic. Kulaťák, Vítězné náměstí se stanicí metra A Dejvická je dostupné za 2 minuty chůze od domu. Do centra to MHD trvá 14 minut, autem 20 minut. Vlastní auto však není nezbytné. V Dejvicích máte k dispozici sdílená vozidla i kola. Všude se navíc dostanete pohodlně pěšky, veškerá občanská vybavenost je tady při ruce. Ve čtvrti plné kaváren, restaurací, klubů, zábavy, kultury i sportovně-relaxačních míst je každý den perfektní.

Parametry nemovitosti
Podlaží: 2
Užitná plocha: 16 m²
Stav nemovitosti: Velmi dobrý
Třída energetické náročnosti: G - Mimořádně nehospodárná
ID Nemovitosti: 00325

Makléř:
Pavlina Prokešová
+420 604 189 964
pavlina@reallocate.cz

Vybavenost