Prodej, byt, 2+KK, 50m2, Kladno - Nové Boroviny

Arménská, Kladno,

Byty

4 742 372 Kč

O projektu
Byt o dispozici 2+kk na 4. patře s celkovou plochou 50 m2 představuje optimální příležitost pro pohodlné bydlení v moderním prostředí. Opravdovou výhodou jsou 2 balkony, které poskytují možnost vlastního venkovního prostoru a relaxace.

Koupelny jsou zařízeny moderními umyvadly, sprchovými vaničkami z litého mramoru a kvalitními obklady či dlažbami. Interiérové dveře a podlahy s odolnými povrchy jsou dostupné v různých barevných provedeních. Bezpečnostní záruku poskytují vstupní dveře do bytu, jež jsou podpořeny uzavřeným vnitroblokem.

Byt tvoří součást moderní architektonické stavby skládající se ze čtyř bloků s pěti nadzemními podlažími. Vnitroblok s vzdušnou zelení oživuje celkový vzhled a nabízí relaxační prostor s lavičkami. K dispozici je i podzemní garážové parkování pro každou bytovou jednotku a snadný přístup k městské hromadné dopravě.

Lokalita vyniká výbornou občanskou vybaveností, v blízkosti obchodů a služeb. Okolí je bohaté na infrastrukturu, zahrnující školy, školky, dětská a sportovní hřiště a cyklostezky vedoucí lesem. Pro aktivní lidi a rodiny nabízejí cyklostezky ideální možnost vyžití, a nedaleký les s venkovním koupalištěm poskytuje klidné procházky a relaxaci.

Specialní promo akce: 4 742 372 Kč

Parametry nemovitosti
Podlaží: 1. NP
Užitná plocha: 50 m²
Stav nemovitosti: Novostavba
Třída energetické náročnosti: G - Mimořádně nehospodárná
ID Nemovitosti: 01197

Makléř:
Pavlína Prokešová
+420 739 259 388
pavlina@reallocate.cz

Vybavenost
Terasa: Ano
Výtah: