Prodej, byt, 2+kk, 64 m2, Praha 7

Komunardů, Praha,

Byty

12 408 300 Kč

O projektu
Vítejte ve ztělesnění moderního luxusního bydlení v Holešovicích, Praha 7! Tento úžasný byt o dispozici 2+KK je dokonalou kombinací elegantního designu a funkčnosti, poskytující dostatek úložných prostor pro všechny vaše potřeby.

Jakmile vstoupíte do rozsáhlé chodby, okamžitě si všimnete množství úložných prostor, které poskytují dostatek místa pro všechny vaše věci. Odtud se dostanete do obývacího pokoje s okny od podlahy až ke stropu, která zaplavují obytnou část přirozeným světlem, vedoucím na balkon a terasu. Terasa je ideálním místem, kde si můžete vychutnat ranní kávu nebo si odpočinout po dlouhém dni a zároveň se kochat klidným výhledem do zahrady ve vnitrobloku.

Obývací pokoj plynule navazuje na plně vybavenou kuchyň, která je ideální pro hostování nebo klidné večerní posezení. Z obývacího pokoje vejdete do ložnice, která je útulným útočištěm s vlastním balkonem poskytující klid pro čtení nebo relaxaci.

Díky elegantnímu designu a prvotřídním povrchovým úpravám nabízí tento byt luxusní životní styl v jedné z nejvyhledávanějších pražských čtvrtí. Praha 7 - Holešovice má každému co nabídnout - od rušného nočního života a kulturních památek až po klidné parky a malebné nábřeží.

Předpokládaný termín dokončení první čtvrtletí 2024.

Parametry nemovitosti
Podlaží: 7
Užitná plocha: 64 m²
Stav nemovitosti: Ve výstavbě
Třída energetické náročnosti: G - Mimořádně nehospodárná
ID Nemovitosti: 00696

Makléř:
Pavlína Prokešová
+420 739 259 388
pavlina@reallocate.cz

Vybavenost
Terasa: Ano
Výtah: ano
Parkování: Ano
Garáž: Ano