Prodej, byt, 2+kk, 67.1m2, Praha 10 - Vršovice

Košická, Praha, Vršovice

Byty

12 978 000 Kč

O projektu
Rezidence Garden Hills je slibný nový projekt, který se nachází na rozhraní pražských Vršovic a Královských Vinohrad. Patří tedy mezi jedny z nejatraktivnějších pražských čtvrtí.

Objevte svůj budoucí domov v klidné lokalitě Prahy 10 přímo u parku Grébovka. Unikátní byt, kde byl každý detail pečlivě promyšlen tak, aby poskytl veškerý komfort.

Byt o dispozici 2+kk s rozlohou 67.1m2 vás okamžitě upoutá pečlivě vybranými kvalitními italskými standardy. Vysoce kvalitní materiály použité v celém bytě mu dodávají nádech nadčasové elegance. Vychutnejte si přirozené světlo, které prosvětluje každý prostor a zvýrazňuje moderní, elegantní prvky, které tuto rezidenci charakterizují.

Byt je navržen v klasickém standardu včetně podlahových krytin, velkoformátových dlaždic a obkladů italské značky, bílé malby, dřevěných oken a dveří včetně nadstandartního sanitárního vybavení.

Možnost dokoupení garážového stání a sklepu. (Obojí je v omezeném počtu)

Byt se nachází v atraktivní lokalitě v centru na Praze 10 - Vršovice v ulici Košická. Tato lokalita je významná pro svou dostupnost a širokou škálu služeb a obchodů v okolí. V blízkosti domu se nachází tramvajové a autobusové zastávky Ruská a Krymská. V okolí se najdete veškeré služby, včetně školek, škol, lékáren, bank, pošt, obchodů a různých podniků. Vedle domu se rozkládají Havlíčkovy sady - Grébovka a v pěší vzdálenosti také Sámův park a Heroldovy sady.

Předpokládané dokončení projektu: Konec projetku 2024.

*Fotografie jsou pouze ilustrační. Byt je ve výstavbě.

Parametry nemovitosti
Podlaží: 2. NP
Užitná plocha: 67 m²
Stav nemovitosti: Ve výstavbě
Třída energetické náročnosti: G - Mimořádně nehospodárná
ID Nemovitosti: 01277

Makléř:
Pavlína Prokešová
+420 739 259 388
pavlina@reallocate.cz

Vybavenost
Výtah: ano
Parkování: Ano
Sklep: ano