Prodej, Byt 2+kk, 70,6m2, Dejvice-Studentská

Studentská, Praha, Dejvice

Byty

9 508 000 Kč

O projektu
Byt o dispozici 2+kk a celkových rozměrech 70,6m2 se nachází v - 1. podlaží orientován do zeleného a klidného vnitrobloku. Standard White Wall umožňuje promítnout do interiéru všechny své barvité představy o domově.

Celkovou plochu jednotky doplňuje předzahrádka o velikosti 18,3m2 a sklepní kóje o velikosti 2,3 m2. BackYard Dejvice reprezentuje dynamiku života ve městě a současně skýtá i tolik potřebné klidné zázemí. Zelený vnitroblok nabízí vedle grill zóny i místa pro piknik a posezení, stejně jako prostor pro relax nebo praktickou kolárnu.

Dejvice, zasazené v sousedství Stromovky a Divoké Šárky, představují významné centrum vzdělání a vědy. Na blízkost prestižních univerzit odkazuje již název ulice Studentská. BackYard Dejvice je situovaný přímo v srdci Dejvic. Kulaťák, Vítězné náměstí se stanicí metra A Dejvická je dostupné za 2 minuty chůze od domu. Do centra to MHD trvá 14 minut, autem 20 minut. Vlastní auto však není nezbytné. V Dejvicích máte k dispozici sdílená vozidla i kola. Všude se navíc dostanete pohodlně pěšky, veškerá občanská vybavenost je tady při ruce. Ve čtvrti plné kaváren, restaurací, klubů, zábavy, kultury i sportovně-relaxačních míst je každý den perfektní.

Parametry nemovitosti
Podlaží: -1
Užitná plocha: 71 m²
Stav nemovitosti: V rekonstrukci
Třída energetické náročnosti: G - Mimořádně nehospodárná
ID Nemovitosti: 00247

Makléř:
Pavlina Prokešová
+420 604 189 964
pavlina@reallocate.cz

Vybavenost
Terasa: Ano
Sklep: ano