Prodej, byt, 3+kk, 102 m2, Praha 7

Komunardů, Praha,

Byty

30 533 400 Kč

O projektu
Vítejte v našem luxusním 3+KK bytě se čtyřmi prostornými terasami, který se nachází v živé a rozmanité čtvrti Praha 7 - Holešovice.

Tento prostorný a elegantní byt nabízí dvě útulné ložnice, moderní kuchyň vybavenou integrovanými špičkovými spotřebiči, pohodlný obývací pokoj s velkými okny, která poskytují dostatek přirozeného světla, a dvě luxusní koupelny s nejmodernějším vybavením.

Co však tento apartmán skutečně odlišuje, je jeho velkolepá střešní terasa, kde si můžete vychutnávat úchvatný výhled na město při popíjení ranní kávy nebo pořádání nezapomenutelné večeře pod hvězdami. A pokud by vám to nestačilo, tato neuvěřitelná nemovitost nabízí také terasu, kde můžete zaparkovat své auto přímo před apartmánem, což vám zajistí maximální pohodlí a klid.

Holešovice se nacházejí v jedné z nejvyhledávanějších pražských čtvrtí, která je proslulá eklektickou směsicí uměleckých galerií, módních kaváren a rušných restaurací. Díky snadnému přístupu k veřejné dopravě se rychle dostanete do centra města a ke všem jeho slavným pamětihodnostem.

Ať už hledáte stylové a pohodlné místo pro svůj domov nebo luxusní prázdninový pronájem v srdci Prahy, náš apartmán 3+KK se střešní terasou v Holešovicích je pro vás ideální volbou.

Předpokládaný termín dokončení první čtvrtletí 2024.

Parametry nemovitosti
Podlaží: 7
Užitná plocha: 102 m²
Stav nemovitosti: Ve výstavbě
Třída energetické náročnosti: G - Mimořádně nehospodárná
ID Nemovitosti: 00694

Makléř:
Pavlína Prokešová
+420 739 259 388
pavlina@reallocate.cz

Vybavenost
Terasa: Ano
Výtah:
Parkování: Ano
Garáž: Ano