Prodej, byt, 3+kk, 86m2, Praha 6 - Břevnov

Na Větrníku, Praha,

Byty

11 467 971 Kč

O projektu
K prodeji nabízíme ubytovací jednotku o dispozici 3+kk na Praze 6 - Břevnov.

Dvoupokojová ubytovací jednotka překvapí variabilním kompozičním uspořádáním, které lze utvořit podle vlastních představ. Ať už jako klasické 2+kk s oddělenou ložnicí a prostorným pokojem s kuchyňským koutem, nebo jako spolubydlení se dvěma neprůchozími pokoji a oddělenou částí pro kuchyň.

Jednotky 3+kk jsou o výměře od 86 m2 až po 96m2.

Na každém patře nechybí ani několik výjimečných panoramatických jednotek s vlastní lodžií v provedení 2+kk nebo 3+kk o velikosti až 90 metrů čtverečních.

Nový projekt vznikl v žádané pražské lokalitě, na pomezí Větrníku a Petřin. Atraktivní bydlení je vodné nejen pro mladé profesionály a představuje zcela nový standard moderního způsobu života. Srdcem domu je atrium se zelení, které zavlažuje akumulovaná dešťová voda. Součástí projektu je i privátní parking, včetně stání s možností dobíjet elektromobily.

Přímo v budově se nachází prodejna oblíbeného řetězce. Ať už pojedete autem, na kole, nebo MHD, v centru města jste za 20 minut. Zastávku tramvaje i autobusu máte hned u domu. A na stanici metra Petřiny je to jen pár minut pěšky.

Parametry nemovitosti
Podlaží: 2. NP
Užitná plocha: 86 m²
Stav nemovitosti: Novostavba
Třída energetické náročnosti: G - Mimořádně nehospodárná
ID Nemovitosti: 01317

Makléř:
Pavlína Prokešová
+420 739 259 388
pavlina@reallocate.cz

Vybavenost
Balkón: Ano
Lodžie: Ano
Výtah: