Prodej, byt, 4kk, 123 m2, terasa, Praha 5

náměstí Junkových, Praha, Stodůlky

Byty

8 375 000 Kč

O projektu
Nabízíme zcela nový nadstandardní družstevní byt 4+kk o velikosti 122,7 m2 včetně prostorné terasy (16,3 m2).
Byt se nachází v nejvyšším 7. podlaží cihlové novostavby v moderní rezidenci Britská Čtvrť, Praha 5 - Stodůlky. Orientace oken bytu je na jih a západ. Plánovaný termín kolaudace je jaro 2023. Stav výstavby je ve finální fázi a odpovidá inzerované fotodokumentaci. Dvě garážová stání, komora na patře/sklep již zahrnuty v uvedené ceně.

Jak již bylo uvedeno výše - jedná o družstevní byt, anuitu je tedy možné splácet (a) formou nájmu (splátek anuity) bez nutnosti využití hypotečního úvěru a prokazování příjmu nebo lze financovat splátku anuity (b) hypotečním úvěrem a byt převést do osobního vlastnictví kdykoli po splacení anuity. Cena činí 16.195.000,- Kč, z toho anuita činí 7.595.000,- Kč. Splátka anuity možná stále s úrokem 2,95 %, a to se zaručenou pětiletou fixaci (!) a z toho vyplývající měsíční splátkou anuity ve výši 36.000,- Kč, tj. zahrnující byt, komoru a dvě garážová stání. Možná je i celková (jednorázová nebo částečná) úhrada anuity a okamžité převedení do osobního vlastnictví.

V blízkosti domu je veškerá občanská vybavenost včetně škol, školek, obchodů a restaurací, kaváren, nákupního centra a zařízení lékařské péče. Rovněž je k dispozici kvalitní venkovní workout a zcela nové prostorné hřiště pro různorodé sportovní vyžití. Výborná dopravní dostupnost - v bezprostřední blízkosti (2 minuty chůze) je linka metra B - Stodůlky, 10 min vzdálené letiště Václava Havla a pár minut jízdy na dálnici D5 směr Plzeň a Pražský okruh.

Více informací na vyžádání.

Parametry nemovitosti
Podlaží: 8
Užitná plocha: 123 m²
Stav nemovitosti: Velmi dobrý
Třída energetické náročnosti: G - Mimořádně nehospodárná
ID Nemovitosti: 00471

Makléř:
Real Locate
+420 737 460 498
petr@reallocate.cz

Vybavenost
Terasa: Ano
Výtah: ano
Parkování: Ano