Prodej, byt, 4+kk, 144 m2, Praha 7

Komunardů, Praha,

Byty

27 121 125 Kč

O projektu
Vítejte v luxusním a moderním rohovém bytě na Praze 7 v Holešovicích! Tento úžasný byt se třemi ložnicemi je ztělesněním současné elegance, vyznačuje se elegantním designem a špičkovými povrchovými úpravami.

Vrcholem bytu je bezpochyby rozlehlá terasa, která se táhne po obou stranách rohové jednotky. Tento venkovní prostor je ideálním místem pro relaxaci a odpočinek po dlouhém dni, ať už popíjíte sklenku vína při sledování západu slunce, nebo pořádáte večeři pod hvězdami.

Uvnitř je byt navržen tak, aby maximalizoval prostor a světlo. Otevřený obývací a jídelní prostor je zaplavený přirozeným světlem díky velkým oknům, která lemují stěny. Moderní kuchyň je vybavena špičkovými spotřebiči a má elegantní snídaňový bar pro příležitostné stolování.

Dva ze tří pokojů jsou velkoryse dimenzované, mají dostatek šatních skříní, přístup na terasu a koupelnu se sprchovým koutem. Hlavní ložnice má velkou šatnu, koupelnu ve stylu lázní s vanou, soukromým wellness a osobní terasu.

V celém bytě se to hemží špičkovými povrchovými úpravami a moderními vymoženostmi, včetně podlah z tvrdého dřeva, skříní na míru a technologií inteligentní domácnosti. A díky vynikající poloze v Praze 7 Holešovicích budete mít snadný přístup k nejlepším restauracím, obchodům a zábavním možnostem ve městě.

Parkování je možné přímo na patře přímo před bytem.

Nenechte si ujít příležitost zažít dokonalé moderní luxusní bydlení - kontaktujte nás ještě dnes a domluvte si prohlídku tohoto velkolepého rohového bytu!

Předpokládané dokončení první čtvrtletí 2024.

Parametry nemovitosti
Podlaží: 5
Užitná plocha: 144 m²
Stav nemovitosti: Ve výstavbě
Třída energetické náročnosti: G - Mimořádně nehospodárná
ID Nemovitosti: 00697

Makléř:
Pavlína Prokešová
+420 739 259 388
pavlina@reallocate.cz

Vybavenost
Terasa: Ano
Výtah:
Parkování: Ano
Garáž: Ano