Prodej, Byt 2+kk, 47,5 m2, Vršovice-Na spojce

Na spojce, Praha, Vršovice

Byty

8 500 000 Kč

O projektu
K prodeji nabízíme byt 2+KK o celkových rozměrech 43,6m2 nacházející se v 4.NP kompletně zrekonstruované budovy z 19. století, která se nachází v bezprostřední blízkosti Čechova náměstí.

Byt je chytře řešený s funkčním rozložením místností. Velká vstupní chodba vede do koupelny s toaletou, ložnice a obývacího pokoje s kuchyňským koutem a vstupem na balkon (2,2m2). Byt má dostatek místa pro úložné prostory a náleží k němu sklep o velikosti 1,7m2.

Bytový standard zahrnuje funkční provedení vnitřních instalací, osvětlení, topení, dřevěné podlahy. Je možné zajistit dodání kuchyňské linky a vestavěných skříní, které lze objednat nad rámec stanovených cen.

Bytový dům je umístěn v blízkosti Čechova Náměstí s úžasnou dostupností různých kaváren a restaurací, festivalů konajících se pod širým nebem pro děti i dospělé. Lokalita nabízí nejen skvělé dopravní spojení, ale také procházky krásnými parky Grébovkou a Heroldovými sady či dostupnost nákupního centra Eden. Tato oblast tedy poskytuje příležitosti pro všestranný život velkoměsta.

Parametry nemovitosti
Podlaží: 4. NP
Užitná plocha: 48 m²
Stav nemovitosti: Velmi dobrý
Třída energetické náročnosti: G - Mimořádně nehospodárná
ID Nemovitosti: 00296

Makléř:
Pavlína Prokešová
+420 739 259 388
pavlina@reallocate.cz

Vybavenost
Balkón: Ano
Výtah: ano
Sklep: ano