Prodej, Byt 2+kk, 55,3 m2, Vršovice-Na spojce

Na spojce, Praha, Vršovice

Byty

10 100 000 Kč

O projektu
K prodeji nabízíme byt 2+KK o celkových rozměrech 53,7m2 nacházející se v 3.NP kompletně zrekonstruované budovy z 19. století, která se nachází v bezprostřední blízkosti Čechova náměstí.

Byt je chytře řešený s funkčním rozložením místností. Vstupní chodba vede do koupelny a obývacího pokoje s kuchyňským koutem přes který se dostaneme do ložnice. Byt má dostatek místa pro úložné prostory a náleží k němu sklep o velikosti 1,6m2.

Bytový standard zahrnuje funkční provedení vnitřních instalací, osvětlení, topení, dřevěné podlahy. Je možné zajistit dodání kuchyňské linky a vestavěných skříní, které lze objednat nad rámec stanovených cen.

Bytový dům je umístěn v blízkosti Čechova Náměstí s úžasnou dostupností různých kaváren a restaurací, festivalů konajících se pod širým nebem pro děti i dospělé. Lokalita nabízí nejen skvělé dopravní spojení, ale také procházky krásnými parky Grébovkou a Heroldovými sady či dostupnost nákupního centra Eden. Tato oblast tedy poskytuje příležitosti pro všestranný život velkoměsta.

Parametry nemovitosti
Podlaží: 3. NP
Užitná plocha: 55 m²
Stav nemovitosti: V rekonstrukci
Třída energetické náročnosti: G - Mimořádně nehospodárná
ID Nemovitosti: 00295

Makléř:
Pavlína Prokešová
+420 739 259 388
pavlina@reallocate.cz

Vybavenost
Výtah: ano
Sklep: ano