Prodej bytů, Praha 5 - Smíchov

Lučištníků, Praha, Radlice

O projektu
K prodeji nabízíme luxusní byty nacházejí se v klidné rodinné lokalitě se skvělou dostupností do centra. Projekt Radlické Výhledy jsou nejnovějším projektem společnosti Central Group a jsou zasazeny do oblasti v okolí Dívčích hradů a bezprostřední blízkosti Prokopského a Dalejského údolí. Jen 500 m od zastávky metra Radlická na Praze 5, na dosah veškeré nezbytné občanské vybavenosti.

Radlické výhledy jsou situovaných v jedné linii podél přístupové ulice Lučištníků ve svahu nad Radlickým údolím. Jejich vyvýšená poloha umožňuje většině rezidentům nádherné výhledy do okolní přírody a dále na město.

Společnost RealLocate Vám nabízí celkem pět bytových jednotek tohoto projektu. Jedná se o jednotky o dispozici 1+KK až 3+KK o rozloze od 27,6m2 do 89,3 m2. Každý byt disponuje balkonem a nebo terasou a nacházejí se na druhém a čtvrtém podlaží. V bytech byly použity vysoce kvalitní stavební materiály, posuvná dřevěná eurookna a moderní skleněná zábradlí na balkonech, lodžiích i terasách. Moderní budovy jsou obloženy designovými dřevěnými deskami a kamenem.

Všechny byty jsou vybaveny klimatizací a podlahovým vytápěním. Dveře jsou v bezfalcovém provedení s kvalitním magnetickým kováním a mají zvýšenou výšku 2100 mm. Základní vybavení koupelny zahrnuje nadstandardní zařizovací předměty Villeroy & Boch (závěsné WC, umyvadlo), vanu Kaldewei ze smaltované oceli nebo sprchový kout. Vanové a sprchové baterie jsou podomítkové, ve sprchovém koutě je použita hlavová sprcha.

Makléř:
Pavlína Prokešová
+420 739 259 388
pavlina@reallocate.cz

Byty
ID DISPOZICE PODLAŽÍ UŽITNÁ PLOCHA TERASA CELKOVÁ PLOCHA STAV CENA