Prodej bytů, Praha 7 - Holešovice

Komunardů, Praha, Holešovice

O projektu
Projekt umístěný v centru dolních Holešovic v sousedství Holešovické tržnice a Vltavy, nabízí 75 velkorysých jednopodlažních i mezonetových bytů v dispozicích od 2+kk až po velkoprostorové apartmány s rozlehlými terasami. Filozofií projektu je pojetí jednotlivých bytů jako téměř samostatných domů v centru Prahy se soukromím na velkoplošných terasách propojených s oranžeriemi, vlastním parkováním přímo před vstupem do bytu a netradičním vzájemným propojením vnitřních prostor do jednoho architektonicky harmonického celku.

Díky použitým moderním technologiím vytápění a chlazení prostřednictvím tepelných čerpadel a podzemních vrtů, dochází k výrazným provozním úsporám celého objektu a nulovým emisím.

Líbí se Vám představa, že od svého bytu odjíždíte s plně naloženým autem na dovolenou, vykládáte týdenní nákup u dveří, parkujete přes noc v absolutním bezpečí, při snížené mobilitě nemusíte výtahem do podzemí nebo jen prostě chcete mít auto stále na očích?

Inteligentním ovládáním bytu vlastní aplikací můžete nejen nastavit teplotu chlazení i vytápění, ale též přivolat autovýtah, stáhnout žaluzie nebo kontrolovat zabezpečení. Vše z pohodlí bytu či vzdáleně na dovolené u moře.

Holešovice patří k nejatraktivnějším pražským rezidenčním lokalitám. Vyznačují se moderními byty, kancelářskými komplexy, ateliéry mladých umělců, designérů a architektů či kulturními institucemi. Snadné napojení na vnitřní městský okruh, metro i tramvaje doplní nově lávka přes volnočasový ostrov Štvanice přímo do Karlína. V pěší dostupnosti jsou divadla, galerie, tržnice zcela nového konceptu, dostatek zeleně a parků a historické jádro Prahy.

Předpokládaný termín dokončení první čtvrtletí 2025.

Makléř:
Pavlína Prokešová
+420 739 259 388
pavlina@reallocate.cz

Byty
ID DISPOZICE PODLAŽÍ UŽITNÁ PLOCHA TERASA CELKOVÁ PLOCHA STAV CENA