Prodej, Byty 2+kk, 62,90 m2, Praha 7- Bubeneč

Na výšinách, Praha, Bubeneč

Byty

7 933 000 Kč

O projektu
Svěží ubytovací jednotka č. 1 ve standardu white wall o podlahové ploše 47.1 m2 má dispozici 2+kk s předzahrádkou 15.8 m2.

Celková plocha jednotky je 62.9 m2. Další prostor nabízí společný dvorek s kolárnou. Rekonstrukcí vyladěné bydlení v příjemně klidné ulici Na Výšinách je dokonale vyvážené jako secese, která mu dala atraktivní podobu. Spojení krásy a citu, stejně jako ryze praktická rovina s vysokým stupněm pohodlí osloví jednotlivce i páry.

Bytový dům se nachází v bezprostřední blízkosti tramvajové zastávky Sparta, ze které se dostanete během dvou minut na metro Hradčanská. V okolí je veškerá občanská vybavenost.

Největší nezastavěná plocha v centru Prahy. To je Letná, kterou ohraničuje Královská obora Stromovka, úchvatný pražský park s širokými možnostmi vyžití o rozloze přes 85 hektarů. Z velké části je Letná tvořená Letenskou plání, sportovně-relaxačním areálem, ve kterém narazíte i na Národní technické muzeum nebo Národní zemědělské muzeum. K návštěvě tady láká také Hanavský pavilon s vyhlídkovou terasou a restaurací, stejně jako restaurace Letenský zámeček nebo legendární Metronom

Parametry nemovitosti
Podlaží: -1
Užitná plocha: 47 m²
Stav nemovitosti: V rekonstrukci
Třída energetické náročnosti: G - Mimořádně nehospodárná
ID Nemovitosti: 00388

Makléř:
Pavlina Prokešová
+420 604 189 964
pavlina@reallocate.cz

Vybavenost