Prodej, byty, 2+kk, 65m2, Źywiec, Polsko

Grunwaldzka, Źywiec,

Byty

3 607 940 Kč

O projektu
Pokud patříte mezi ty, kdo touží po změně scenérie a rádi by prožívali každý den u jezera, pak Vás bude zajímat tato úžasná příležitost naší nové spolupráce na projektu v Polsku.

Výjimečný byt o dispozici 2+KK, s rozlohou 46.51 m2, doplněný balkonem o 18.80m2, nabízí nejen prostor k bydlení, ale také možnost zapojit se do skvostného projektu, který spojuje luxus a nadstandardní životní styl.
V přítomnosti tohoto bytu se dostanete k výhodám exkluzivního bydlení spojeného s dechberoucím výhledem na jezero a okolní hory. Panoramatická okna otevřou nový svět před vašima očima, ať už se ocitáte v interiéru bytu nebo na prostorné terase, kde můžete trávit chvíle odpočinku.

Každá budova komplexu skrývá svůj vlastní klenot v podobě SPA místnosti s relaxační zónou a saunou. V dalších budovách naleznete vyhřívaný bazén, sauny a vířivky umístěné na střeše s ohromujícím výhledem na jezero a horizont.
Tento byt je vstupenkou do nového života, kde se spojuje harmonie s přírodou a luxusem moderního bydlení. Aby váš život byl co nejpohodlnější, máte možnost zakoupit parkovací stání v podzemní garáži, která zajišťuje pohodlný a bezproblémový přístup nejen do bytu, ale i do vyšších pater komplexu.

Jsme licencovaný partner společnosti POLANDIA ESTATE s.r.o., která je distributorem exkluzivních projektů v Polsku.

Parametry nemovitosti
Podlaží: 1. NP
Užitná plocha: 65 m²
Stav nemovitosti: Novostavba
Třída energetické náročnosti: G - Mimořádně nehospodárná
ID Nemovitosti: 00920

Makléř:
Pavlína Prokešová
+420 739 259 388
pavlina@reallocate.cz

Vybavenost
Terasa: Ano
Výtah: ano
Parkování: Ano
Garáž: Ano