Prodej, Byt, 3+kk, 79,67m2, Praha 10

Kubánské náměstí, Praha, Vršovice

Byty

9 248 848 Kč

O projektu
Bydlete v srdci Vršovic.

V projektu Moje Kubáň na Praze 10 nabízíme k prodeji jedinečný byt 3(2)+kk (A311) s celkovou podlahovou plochou 79,7m2, obytným patrem a výškou stropu přes 4,5 metrů. Tento byt se skládá z obývacího pokoje s kuchyňským koutem (34,6 m2), obytného patra (29,9 m2) s možností rozdělení na dvě samostatné místnosti, koupelny s WC (5,6 m2), šatny (4,3 m2) a předsíně (3,4 m2). Byt bude vybaven standardem COMFORT, který zahrnuje kvalitní plovoucí podlahy, keramickou dlažbu a obklady s výběrem několika dekorů. Součástí tohoto standardu je také kvalitní sanita od prověřených dodavatelů.
Lze řešit i další individualizaci bytů.
K bytu je nutné dokoupit sklep v ceně od 75 000 Kč/m2.

Majitel také nabízí cashback akci, při které je možné získat až 10% ceny nemovitosti zpět.

Celý dům aktuálně prochází komplexní a náročnou rekonstrukcí. Nově vznikající jednotky budou mít dispozice od 1+kk až po 4+kk a vybrané byty nadstandardní výšku stropů, obytná nebo spací patra a terasy. Středem domu prochází velkorysé mramorové schodiště s vestavěným proskleným výtahem. Tento reprezentativní prostor je doplněn o ocelové detaily a dostatek denního světla zajišťují tradiční a opět módní skleněné luxfery.


Projekt Moje Kubáň se nachází v místě s výbornou dostupností všude po městě. Vše je na dosah ruky a do vzdálenějších míst lze pohodlně dojet pomocí MHD. V přízemí domu se bude nacházet supermarket a přímo před domem se konají pravidelné farmářské trhy. V nejbližším okolí naleznete další obchody, služby, kavárny, restaurace, úřady a parky. Zastávka tramvají a autobusů je jen pár metrů od domu. K nejbližší stanici metra je to 3 minuty jízdy tramvají.


Vizualizace interiérů jednotlivých bytů jsou pouze ilustrační a mohou obsahovat prvky z klientských změn. Dokončení projektu je plánováno na 3. čtvrtletí 2023.

Parametry nemovitosti
Podlaží: 3. NP
Užitná plocha: 79 m²
Stav nemovitosti: V rekonstrukci
Třída energetické náročnosti: G - Mimořádně nehospodárná
ID Nemovitosti: 00536

Makléř:
Jiří Fučikovský
+420 604 579 816
jiri@reallocate.cz

Vybavenost
Výtah: