Prodej, Byt 5+kk, 352,1 m2, Troja-Pod Havránkou

Pod Havránkou, Praha, Troja

Byty

volejte makléři

O projektu
Tento Jednopodlažní Penthouse 5 +kk, se nabízí k prodeji jako nemovitost či společnost – 352,1 m2 prostory zahrnující soukromé wellness, terasu, soukromou garáž a výtah, a nachází ve třetím patře historické vily. Poskytuje krásné výhledy na řeku Vltavu a Pražský hrad, Trojský zámek a Vinici sv. Kláry.

Tento luxusní penthouse je postaven v historické vile Trojského zámku. Tato původem správcovská vila byla precizně zrekonstruována a tento projekt získal v roce 2019 Cenu za architekturu a Cenu veřejnosti v Praze 7 v soutěži Realitní projekt roku. Je to vila, historický barokní zámeček a netypický penthouse.

Standartem tohoto luxusního ubytování je dokonalá moderní vybavenost a bezpečí – 24h recepce, smart home, vysoké stropy, klimatizace, podlahové vytápění, elektrická okna a zavěsy, zabezpečené dveře, udržovaná zahrada atd.

Troja, rozprostírající se podél břehu řeky Vltavy, je výjimečnou čtvrtí – tichá rezidenční oblast se spoustou zeleně, chráněná před ruchem velkoměsta, přitom však pouhý kousek od centra města a plná energie a vitality.

Parametry nemovitosti
Podlaží: 3
Užitná plocha: 352 m²
Stav nemovitosti: Velmi dobrý
Třída energetické náročnosti: G - Mimořádně nehospodárná
ID Nemovitosti: 00301

Makléř:
Pavlina Prokešová
+420 604 189 964
pavlina@reallocate.cz

Vybavenost
Terasa: Ano
Výtah: ano
Garáž: Ano