Prodej / Pronájem bytů, Troja - Pod Havránkou

Pod Havránkou, Praha, Troja

O projektu
Nabízíme k prodeji luxusní penthousy postavené v historické vile Trojského zámku. Tato původem správcovská vila byla precizně zrekonstruována a tento projekt získal v roce 2019 Cenu za architekturu a Cenu veřejnosti v Praze 7 v soutěži Realitní projekt roku. Je to vila, historický barokní zámeček a netypický penthouse v jednom nabízející ty nejlepší výhledy na Trojský zámek a zahrady.

Projdete kovanou bránou Chateau Troja Residence a vstoupíte do čtyři sta let starého dvora, který je se svými historickými budovami součástí národního kulturního dědictví UNESCO.

Troja, rozprostírající se podél břehu řeky Vltavy, je ojedinělou čtvrtí se spoustou zeleně, chráněná před ruchem velkoměsta, přitom však pouhý kousek od centra města a plná energie a vitality.

Penthousy v Chateau Troja Residence mají soukromé garáže a výtahy, umožňující výhradní a přímý vstup do obytného prostoru. Poskytují veškerou vybavenost a zázemí s nepřetržitou službou na recepci, zabezpečenou vstupní bránou, udržovanou zahradou, vstupním lobby, restaurací a společenskou místností.

Makléř:
Pavlina Prokešová
+420 604 189 964
pavlina@reallocate.cz

Byty
ID DISPOZICE PODLAŽÍ UŽITNÁ PLOCHA TERASA CELKOVÁ PLOCHA STAV CENA
00426 3+kk 1. NP 149 m² 0 m² 149 m² Volné 22700000 Kč