Prodej, RD-chalupa 4+kk, Středočeský kraj-Třebíz

, Třebíz, Třebíz

Domy

9 600 000 Kč

O projektu
Nabízíme na prodej precizně zrekonstruovaný historický rodinný dům o dispozici 4 +kk nacházející se ve vesnici Třebíz. Původem výměnkářská chalupa byla v 50 letech 18. století přestavěna pod přísným dohledem památkářů, aby zapadla do historického jádra této vesnice. Nemovitost je součástí zástavby okolo Třebízské návsi.

Ze dvora vstoupíme chodbou do obytného prostoru s plně vybavenou kuchyní. Dále se zde nachází pracovna, ložnice a koupelna s toaletou. Patro, kam se vchází venkem přes pavlač, tvoří vstupní chodba, 2 ložnice a koupelna s toaletou. Na dvorku je pak vytvořeno příjemné posezení s ratanovým nábytkem pod krytou střechou. Dům prošel kompletní rekonstrukcí v roce 2015.

Tato historická usedlost v sobě ukrývá prvky moderní doby a standardy současného bydlení. Kamenné zdi jsou odvětrány, podlahy zaizolovány vrstvou proti vlhkosti a tepelným únikům, ve všech místnostech je zavedeno elektrické podlahové topení a stylová krbová kamna jsou umístěna v sednici. Další prvky, které zde navozují tu pravou atmosféru, jsou přiznané trámy, původní kamenné zdi, dřevěné podlahy, dveře z masivu, šestitabulková špaletová okna a stylový nábytek. Celý dům je lemován tradiční kamennou zdí a dále ohraničen pozůstatkem stodoly. Zastavěná plocha 90m2, užitná plocha 88m2. Pozemek 169m2. Parkování.

Obec leží v zemědělské krajině a je nedotčená masivní výstavbou velkoměst. Nachází se nedaleko města Slaný, které je vybaveno veškerou infrastrukturou. V těsné blízkosti nemovitosti je základní občanská vybavenost, další služby pak ve Slaném. Dopravní spojení je zajištěno místní autobusovou dopravou. Autem se dostanete za necelých 30min na kraj Prahy. Vesnička je položena v krásné krajině středočeského kraje propletené turistickými a cyklistickými trasami a nedaleko přírodního parku Džbán. Pro milovníky přírody a outdoorových sportů prostředí přímo stvořené.

Parametry nemovitosti
Podlaží:
Užitná plocha: 88 m²
Stav nemovitosti: Velmi dobrý
Třída energetické náročnosti: G - Mimořádně nehospodárná
ID Nemovitosti: 00339

Makléř:
Pavlina Prokešová
+420 604 189 964
pavlina@reallocate.cz

Vybavenost
Balkón: Ano
Parkování: Ano