Prodej, Rodinný dům, 95m2, Košťany - Střelná

, Košťany, Střelná

Domy

6 800 000 Kč

O projektu
Představujeme Vám jedinečný projekt výstavby rodinných domů v obci Střelná v okrese Teplic. V rámci tohoto projektu bude realizována výstavba rodinných domů. V pěší dostupnosti bude k dispozici mateřská škola, pekařství, obchody, zdravotní středisko a mnoho dalších. Na domech bude zdarma nainstalovaná fotovoltaika.

Projekt Rezidence Koštany II přináší exkluzivní bydlení v klidné čtvrti Střelná, která je jako stvořená pro rodinné bydlení. Návrh vnitřního uspořádání splní očekávání náročných zákazníků hledajících moderní bydlení s dostatkem prostoru.

Přízemí domu nabízí prostorný obývací pokoj s jídelnou (23,94 m2), samostatnou kuchyní (5,44 m2), dále praktickou halu s úložným prostorem (6,21 m2), koupelnu s toaletou a vanou (5,67 m2) a v neposlední řade pracovnu. Koupelna, kuchyně a pracovna mají vlastní vstup na zahradu. V patře dále pokračujeme prostornou halou do menší koupelny disponující taktéž vanou a toaletou (6,30 m2) a dvě prostorné ložnice s celkovou metráží (30m2).

Dům svou nízkou energetickou náročností splňuje energetickou třídu B - velmi úsporná a to díky použitým stavebním prvkům, tepelnému čerpadlu a osazení tepelně izolačním zasklením (trojsklo). Větrání objektu je řešeno pomocí vzduchotechnické jednotky s rekuperací tepla. Dále budou před domem k dispozici až dvě venkovní parkovací stání.

Domy budou k nastěhování do konce roku 2023.

Prohlídky jsou možné i ve fázi před dokončením. Bližší informace poskytne makléřka naší kanceláře.

Parametry nemovitosti
Podlaží:
Užitná plocha: 95 m²
Stav nemovitosti: Novostavba
Třída energetické náročnosti: B - Velmi úsporná
ID Nemovitosti: 00636

Makléř:
Veronika Řepková
+420 606 922 608
veronika@reallocate.cz

Vybavenost