Prodej, rodinné usedlosti/statku, Nalžovické Podhájí

, Nalžovice, Nalžovické Podhájí

Domy

O projektu
Představujeme Vám jedinečnou a grandiozní usedlost nacházející se na klidném místě Nalžovického Podhájí, v blízkosti vodní nádrže Slapy.

Hlavní dům má otevřenou dispozici 3+KK. V přízemí nalezneme obývací pokoj s jídelnou a kuchyní, komoru, prádelnu, šatnu, koupelnu pro hosty, vstup na terasu a do zahrady. V patře je pracovna, prostorná ložnice s koupelnou a šatnou a vstup na balkon. Pečlivě promyšlená dispozice domu umožňuje výhled na krasnou a udržovanou zahradu a umělý vodopád s přepadovým jezírkem. Výhled si můžete užít nejen z obývacího pokoje, ale také s ložnice a koupelny. Jsou zde 3 klimatizační jednotky, zabezpečovací systém s alarmem a kamerami, bezpečnostní žaluzie, hliníková okna s nerozbitnými skly, vytápění zajišťují 2 tepelná čerpadla vzduch-voda a 2 kotle. V objektu je vlastní čistička odpadních vod.

Dům pro hosty je oddělen od hlavního domu a má samostatný vstup a zahradu. Je dispozičně řešený jako 3+KK - dvě oddělené ložnice, obývací pokoj s kuchyní a jídelnou. Zde je možnost postavení dalšího pokoje.

Dům správce se nachází hned vedle hlavního domu. Jedná se otevřenou dispozici, kde v přízemí nalezneme po pravé straně prostor na spaní a po levé kuchyňku s jídelnou. Vstup do koupelny nazeneme na chodbě, kde je i vstup do půdního prostoru, který může být případně zrekonstruován na další místnost.

Na zahradě je krytý bazén. Parkovat můžete v garáži, na pozemku i ve stodole. Na pozemku je vyhřívaná příjezdová cesta. Velká zahrada je pečlivě udržovaná, zdobí ji vzrostlé stromy a okrasné keře. Na pozemku je i sad. Ten odděluje plochu, na které může vzniknout další výstavba, k níž vede vlastní příjezdová cesta.

Nádherné tiché místo v blízkosti vyhlídek na vodní nádrž Slapy a mnoha pozůstatků historického osídlení nabízí dokonalé soukromí. Mateřská a základní škola, prodejna potravin i pošta je vzdálena asi 5 minut jízdy. Širší občanská vybavenost funguje v nedalekých Sedlčanech, kam z obce jezdí přímý autobus. Cesta z hlavního města trvá autem necelou hodinu.

Parametry nemovitosti
Podlaží:
Užitná plocha: 565 m²
Stav nemovitosti: Velmi dobrý
Třída energetické náročnosti: G - Mimořádně nehospodárná
ID Nemovitosti: 00672

Makléř:
Pavlina Prokešová
+420 739 259 388
pavlina@reallocate.cz

Vybavenost
Balkón: Ano
Terasa: Ano
Sklep: ano