Prodej, rodinný dům, 4+kk, 91m2, Praha - Západ

, Svrkyně, Svrkyně

Domy

10 500 000 Kč

O projektu
K prodeji nabízíme krájní dům před dokončením se zahradou v obci Svrkyně, Praha - Západ. K dispozici jsou pouze 2 domy.

Dům je o velikosti 4+KK a o celkové rozloze 91m2 s terasou. Výměra zahrady je 526m2. Výměra parkování je 49m2. Výměra společných částí je 246m2.

Dům je rozdělen do dvou podlaží - dole je obývací část s kuchyní, koupelnou a technickou místností a nahoře hlavní ložnice s balkonem a dvěma pokoji. V domě je podlahové vytápění a tepelné čerpadlo a okna s trojskly v odstínu dub oak. Součástí domu bude také vlastní zahrada a 2 parkovací stání před domem.

Jedná se o řadový trojdům, který je rozdělen na tři samostatné domy s vlastní zahradou. Všechny domy budou napojeny na vodovod, elektro a odpad je řešen jímkou.

Aktuálně se dokončuje interiér.

Svrkyně jsou vzdáleny cca 30 min od centra Prahy. Rychle se také dostanete na letiště. Jedná se o malebnou vesničku, která vyhrála ocenění vesnice roku 2018. Okolí je klidné a vybízí k procházkám. Nedaleko domu je malý rybník. Veškerá občanská vybavenost je ve velkých přílepech, vesnice vedle. tato vesnice spadá do chráněné oblasti okoř.

Aktuálně se zahájila výstavba kralupského obchmatu, která ještě zlepší dopravní dostupnost. Ze svrkyně je přímý spoj do Prahy, Kralup i Kladna příměstkým autobusem přímo v obci.

Parametry nemovitosti
Podlaží:
Užitná plocha: 91 m²
Stav nemovitosti: Ve výstavbě
Třída energetické náročnosti: G - Mimořádně nehospodárná
ID Nemovitosti: 01285

Makléř:
Pavlína Prokešová
+420 739 259 388
pavlina@reallocate.cz

Vybavenost
Terasa: Ano