Pronájem, Byt, 2+kk, 45 m2, Praha 9 - Vysočany

Jandova, Praha, Vysočany

Byty

23 900 Kč za měsíc

O projektu
Bez provize!

Nabízíme pronájem moderního bytu 2+KK v novém rezidenčním projektu v pražských Vysočanech, spojujícím pohodlí městského života v klidem prostředí. Tato lokalita je dobře vybavená a skvěle dostupná do centra Prahy.

Byty v projektu jsou plně vybavené, energeticky úsporné a připravené k okamžitému nastěhování. Poskytují kompletní vybavení od moderní kuchyňské linky až po prostornou koupelnu s vanou. K dispozici je veškerý nábytek, včetně kvalitní matrace, televize a dostatečný úložný prostor. Vybavení bytu zahrnuje moderní technologie jako vzduchotechniku s rekuperací, možnost odemykání čipem nebo chytrým telefonem nebo zajištěna příprava pro připojení vysokorychlostního internetu a digitální TV a většina bytů má elektricky ovládané žaluzie. Vybrané byty disponují rovněž luxusní samostatnou šatnou.

K pohodlnému bydlení je v projektu také recepce, ostraha a technická správa. Lokalita nabízí dokonalou dopravní dostupnost metra, tramvají, autobusů a vlakového nádraží a to vše v pěší vzdálenosti od projektu. V okolí jsou také školy, obchodní centrum, kavárny, restaurace a park Podviní, což poskytuje dostatek zeleně pro odpočinek.

V projektu je celkem 130 2+KK bytů.
Rozměr: 40.2m2 - 66.1m2
Nájem: od 23.900,- do 30.500,- + poplatky

Nájem a měsíční poplatky jsou fixní. Elektřina a voda se jednou ročně vyúčtovává dle skutečné spotřeby.
Většina má lodžií nebo terasu. K dispozici je také sklepní kóje k většině bytů a možnost pronájmu parkovacího stání za 2.300 Kč.

** Fotografie jsou ilustrační a u konkrétního bytu mohou být malé odlišnosti.

Parametry nemovitosti
Podlaží: 3. NP
Užitná plocha: 45 m²
Stav nemovitosti: Novostavba
Třída energetické náročnosti: B - Velmi úsporná
ID Nemovitosti: 01131

Makléř:
Tereza Šmídová
+420 773 943 141
tereza@reallocate.cz

Vybavenost
Lodžie: Ano
Terasa: Ano
Výtah: ano
Parkování: Ano