Pronájem, byt, 4+kk, 98 m2, Praha 8

Thámova, Praha, Karlín

Byty

55 000 Kč za měsíc

O projektu
BEZ PROVIZE

Čtyřpokojový byt s úžasným výhledem a dvěma terasami v oblíbené pražské čtvrti Karlín.

K dispozici máme více bytů 4+KK o velikosti 98 - 117 m2 s panoramatickou terasou (85 + 96 m2) přístupnou ze všech pokojů. Byty nabízí ideální prostor pro relaxaci a užívání si krásného okolí. Díky snadnému přístupu k veřejné dopravě, restauracím a obchodům je tento byt ideálním místem pro domov v jedné z nejpopulárnějších pražských čtvrtí.

Tento zbrusu nový nájemní projekt nabízí moderní a pohodlné bydlení s veškerým potřebným vybavením. Byt nabízí plně vybavenou kuchyň, prostorný obývací prostor a praktickou ložnici, vše zařízené a pečlivě vybrané. Další dvě místnosti jsou nevybaveny a vy sami se můžete rozhodnout zdali budou sloužit jako další ložnice, dětský pokoj a nebo pracovna.

Development byl navržen s ohledem na všechny potřeby nejnáročnějších zákazníků a je plně připraven k nastěhování. Chytře řešené bytové jednotky se spoustou úložných prostor vytvářejí ideální pocit harmonického domova. Tento zcela nový projekt nabízí celkem 172 bytových jednotek o velikosti 1+KK až 4+KK včetně podzemních garáží a sklepů.

Nájem od 55.000 Kč + Poplatky od 13.500,- Kč vč. energií

Parametry nemovitosti
Podlaží: 9
Užitná plocha: 98 m²
Stav nemovitosti: Novostavba
Třída energetické náročnosti: B - Velmi úsporná
ID Nemovitosti: 00738

Makléř:
Pavlína Prokešová
+420 739 259 388
pavlina@reallocate.cz

Vybavenost
Terasa: Ano
Výtah: ano
Parkování: Ano