Pronájem bytů, Praha 10 - Na Palouku

Na palouku, Praha,

O projektu
Energeticky úsporný projekt Green Port Strašnice, který vyrostl v místě původního sídla České námořní plavby, zahrnuje tři domy se 156 byty a jeho součástí je rovněž malý park s relaxačními prvky.
Tento rozsáhlý rezidenční areál vznikl nedaleko stanice metra A - Želivského a Malešického parku, na rozhraní oblíbených pražských čtvrtí Vinohrad a Strašnic.

Názvy jednotlivých domů a design společných vnitřních prostor jsou inspirované námořní tematikou a to s ohledem na historii této lokality.

Většinu bytů doplňuje předzahrádka, balkón, lodžie nebo terasa. K dispozici jsou parkovací stání v podzemním podlaží a sklepy o velikosti 3,1 - 5,5 m2.

Pro Green Port Strašnice je typické využití přírodních materiálů a udržitelných technologií, které jsou šetrné k životnímu prostředí a zajišťují zdravé vnitřní mikroklima.
Mezi základní standardy patří automatický systém řízeného větrání s rekuperací tepla.

Nabízené byty o velikosti 1+ kk, 2+ kk a 3 + kk jsou vybaveny vestavěnými skříněmi, kuchyňskou linkou , kombinovanou lednicí s mrazákem, myčkou, varnou deskou, elektrickou troubou, digestoří a pračkou.
Z obývací části, kde je k dispozici rozkládací sedačka, jídelní stůl se židlemi a nízká komoda pod TV, je přímý vstup na balkón, lodžii, terasu či předzahrádku.
V ložnici je velkorysý úložný prostor, součástí vybavení je dvoulůžková postel Grossmann z masivu s kvalitní matrací.

K dispozici je komunikační systém Somfy ( tzv. chytrá domácnost ), kterým lze ovládat z domova nebo na dálku venkovní žaluzie a topení.
V každé místnosti je optické připojení k internetu.

Možnost nastěhování od 20.11.2022.

Makléř:
Iveta Lepley
+420 602 381 647
iveta@reallocate.cz

Byty
ID DISPOZICE PODLAŽÍ UŽITNÁ PLOCHA TERASA CELKOVÁ PLOCHA STAV CENA