Pronájem bytů, Praha 5 - Barrandov

K Barrandovu, Praha, Hlubočepy

O projektu
Nový developerský projekt ve vyhledávané a stále se rozvíjející oblasti Barrandova na Praze 5. Projekt se zaměřuje na dostupné bydlení s atraktivní cenou nájemného.

Tato pětipodlažní budova nabízí celkem 172 bytových jednotek o dispozici 1+KK a je vybavena nejnovější moderní technologii, kde můžete vše ovládat jen kliknutím prstu. Špičková technologie Vám umožní řídit vše jen z aplikace v telefonu od klimatizační jednotky přes rolety, světlo až po kontrolu spotřebu energie, vody a tepla. Dům je dále vybaven rekuperací, která udržuje stále čerstvý tepelně upravený vzduch a pohlcuje alergeny. V létě ochlazuje a v zimě dotápí. Projekt dále disponuje vnitřním a venkovním parkováním a společným prostorem. Parkování je také možné v okolí.

Bytové jednotky jsou vybaveny kuchyňskou linkou vč. varné desky s digestoří a vestavěnými skříněmi. V koupelně je sprchový kout a úložný prostor za zrcadlem. Některé byty mají k dispozici balkon a klimatizační jednotku.

Bytový komplex se nachází na Barrandově na Praze 5 a je obklopen vším, co usnadňuje každodenní potřeby, a zároveň je obklopen přírodou a aktivitami. Park Granátová, malá chuchelská zoo a golfový klub v blízkosti zabaví všechny věkové kategorie.

V okolí budovy se nachází pekárna, sportovní centrum s atletickou dráhou, tenisovými kurty, squashem a aquapark s bazény a posilovnou, které obyvatelům poskytují zdravé prostředí. V blízkosti se nacházejí také restaurace, supermarkety, nákupní centra, čerpací stanice a veřejná doprava.

Makléř:
Pavlína Prokešová
+420 739 259 388
pavlina@reallocate.cz

Byty
ID DISPOZICE PODLAŽÍ UŽITNÁ PLOCHA TERASA CELKOVÁ PLOCHA STAV CENA
01069 1+kk 5. NP 30 m² 0 m² 30 m² Volné 15 000 Kč
00683 1+kk 2. NP 30 m² 0 m² 30 m² Prodáno 13 000 Kč