Pronájem bytů, Praha 8 - Střížkov

Děčínská, Praha, Střížkov

O projektu
Nový projekt komunitního nájemního bydlení.

Rádi bychom Vám představili unikátní projekt flexibilního a moderního nájemního bydlení. Projekt je ideální alternativou pro korporátní společnosti nebo studenty na co-living. Jedná se o formu komunitního bydlení, která je v zahraničí velice populární.

Plně zařízené a nadstandardní jednotky jsou ideálním místem nabízejícím veškeré stabilní zázemí potřebné pro komfortní bydlení. K většímu pohodlí pomáhá naše společnost, která zde vykonává provoz nemovitosti a komunity.

Koncept tohoto bydlení nabízí flexibilní podmínky pronájmu na 6 nebo 12 měsíců. K dispozici je moderní recepce, společné pracovní a studijní prostory, komunitní kuchyňka s obývací místností, venkovní posilovna, herna, odpočívárna a prádelna.

Projekt se náchazí v krásné a klidné lokalitě Prahy 8 - Střížkov v těsné blízkosti stanice metra ”C” - Střížkov.
Jedná se o atraktivní lokalitu se skvělou dopravní dostupností a blízkostí ke klíčovým bodům města. Má krásné parky, sportovní aktivity a bohatou školskou infrastrukturu. Nabízí také obchodní a služební centra s širokou škálou možností. Střížkov je ideálním místem pro pohodlné a kvalitní bydlení v blízkosti centra Prahy.

Makléř:
Pavlína Prokešová
+420 739 259 388
pavlina@reallocate.cz

Byty
ID DISPOZICE PODLAŽÍ UŽITNÁ PLOCHA TERASA CELKOVÁ PLOCHA STAV CENA
00840 1+kk 11. NP 24 m² 0 m² 24 m² Volné 10 025 Kč