Pronájem, Byty 2+kk, 45,5m2 - Jinonický Dvůr - Praha 5

Na Vidouli, Praha,

Byty

31 000 Kč za měsíc

O projektu
K pronájmu nabízíme moderní 2+kk v jedinečném projektu Jinonický Dvůr. Jedná se o uzavřený objekt, takzvaně Gated Community, která zajišťuje maximální bezpečnost a soukromí. Díky tomu si mohou obyvatelé užívat nádherného areálu a čerstvého venkovního vzduchu pouze se sousedy.

Projekt se nachází v historických prostorách Barokního zámečku v Jinonicích. Místo má velmi bohatou historii, nálezy byly dochovány už z doby Mladší doby Železné.

Před vstupem do bytu je společná předsíň, která je sdílená ještě s jednou další jednotkou, z této předsíně je také přístupný extra úložný prostor mimo byt.

Byt samotný začíná chodbou, která je průchozí do koupelny s toaletou a obývacího pokoje z kuchyní. V chodbě je také místo na pračku.

Designová koupelna je vybavena velkým, podsvíceným zrcadlem, sprchovým koutem a toaletou.

Obývací pokoj je velmi prostorný, designová kuchyně bude dodána ke konci měsíce listopadu, momentálně je použita vizualizace. Místnost je velmi prostorná a světlá díky velkému, dvojitému oknu s výhledem na východ, okno bude vybaveno závěsy. Místnost je vybavena klimatizací a rekuperací vzduchu.

Z obývacího pokoje se dále dá projít do ložnice, ta je také příjemně prostorná, vybavená klimatizací a disponuje stejným výhledem jako z obývacího pokoje, vybavena bude zatmavovacími žaluziemi. V inzerci je užita vizualizace postele pro představu.

K bytu kromě úložného prostoru ve sdílené předsíni také náleží sklep a je možné dopronajmout garážové stání za 2.500,- měsíčně, garážové stání je včetně zásuvky k nabíjení hybridních automobilů.

Byt se bude pronajímat nevybavený, opatřený pouze kuchyňskou linkou s lednicí a pračkou.

V případě zájmu nás nevháhejte kontaktovat.

Cena: 31.000,- + 3.874,- + přepis elektřiny.
Kauce je ve výši dvou nájmů.

Provize RK ve výši jednoho nájemného + DPH.

Parametry nemovitosti
Podlaží: 2. NP
Užitná plocha: 46 m²
Stav nemovitosti: Novostavba
Třída energetické náročnosti: G - Mimořádně nehospodárná
ID Nemovitosti: 01071

Makléř:
Jiří Fučikovský
+420 604 579 816
jiri@reallocate.cz

Vybavenost
Výtah:
Garáž: Ano