Pronájem byty 3+1, 100 m2 - Praha 3 - Žižkov - Hartigova

Hartigova, Praha,

Byty

27 000 Kč za měsíc

O projektu
K pronájmu nabízíme prostorný byt 3+1, vhodný pro rodiny i spolubydlení, nacházející se na Žižkově s velmi dobrou dopravní dostupností.

Byt se pronajímá částečně vybavený, je také možné po dohodě se stávajícími nájemci odkoupit i další vybavení.

Zhruba minutu od domu se nachází stanice autobusu, ze které se velmi rychle dostanete na Florenc (metro C), Floru (metro A), nebo Biskupcovu/Ohradu (tramvaj). Na Biskupcovu je také možné během cca 5 minut dojít pěšky.

Dispozice:
Byt se skládá z dlouhé vstupní chodby průchozí do obou ložnic, na toaletu, do koupelny, spíže a také do kuchyně, která je dále průchozí do obývacího pokoje.

Prostorné ložnice jsou obě přibližně stejné velikosti, vybavené postelemi a také šatními skříněmi. Díky oknům na jih jsou také velmi světlé a celkově příjemné na trávení času.

Koupelna je krásně zrekonstruovaná a má skvěle vsituovanou vanu tak aby bylo využito maximum prostoru, nachází se v ní také pračka. Toaleta je samostatná.

Krásně zařízená kuchyně je plně vybavená, včetně myčky na nádobí a nachází se ve velmi prostorné místnosti, ve které je také bez problémů umístěný jídelní stůl.

Obývací pokoj, který je průchozí z kuchyně, je díky oknům na jih a západ nejsvětlejší místností v bytě, je také dost prostorný a působí velice příjemně.

Cena je 27.000,- + 3.650,- poplatky pro dvě osoby + energie převodem - elektřina cca 3.200,- plyn cca 2.000,-
Kauce je ve výši dvou nájmů, provize RK je ve výši jednoho nájmu + DPH.

Parametry nemovitosti
Podlaží: 2. NP
Užitná plocha: 100 m²
Stav nemovitosti: Dobrý
Třída energetické náročnosti: G - Mimořádně nehospodárná
ID Nemovitosti: 01305

Makléř:
Jiří Fučikovský
+420 604 579 816
jiri@reallocate.cz

Vybavenost
Výtah: