Pronájem, Kanceláře, 250m2, Nusle-Na Strži

Na strži, Praha, Nusle

Komerční

267 Kč za m2/měsíc

O projektu
Kde jinde naplnit své ambiciózní plány než v jedné z nejvyšších budov v Česku?
Jedinečná příležitost pronájmu kancelářských prostor v ikonické budově City Empiria v administrativně-obchodní čtvrti u stanice metra Pankrác a obchodního centra Arkády Pankrác. Kancelářske jednotky od 50 m2, patra od 570 m2 do 950 m2.

Využijte veškeré výhody moderní kancelářské budovy o 27 patrech, která i po rekonstrukci si zachovává renomé výjimečně zdařilé stavby české architektury. Budova nabízí kanceláře, konferenční centrum, obchodní prostory a sklady, připravené pro ty nejodvážnější vize. Přímo v budově vlastní stravovací zařízení včetně restaurace, lékařské služby či nepřetržitý provoz s profesionálním personálem.
V okolí OC Arkády Pankrác, které nabízí 80 obchodů a služeb, dále pobočka České pošty, 32 restaurací v docházkové vzdálenosti, Beachklub Pankrác, Sportovní hala a stadion Děkanka či možnost relaxace na nedalekém Vyšehradu.

Parkování pro nájemníky i jejich klienty. Lukrativní poloha zaručuje efektivní dopravní spojení na hlavní silnice a dálnice ve všech směrech (Pražský a městský okruh, D1, D5 a D8) a současně skvělý přístup k městské hromadné dopravě – stanice metra Pankrác je vzdálena 1 minutu chůze. Do centra města se tak dopravíte za 10 minut autem či metrem, na letiště Václava Havla za 20 minut jízdy autem.

V této budově nyní nabízíme pronájem kancelářských prostor o celkové ploše 250 m2.

Uvedená cena je náběhová a činí 267 Kč / m2 / měsíc + poplatky a služby 155 Kč / m2 / měsíc.

Parametry nemovitosti
Podlaží:
Užitná plocha: 250 m²
Stav nemovitosti: Velmi dobrý
Třída energetické náročnosti: G - Mimořádně nehospodárná
ID Nemovitosti: 00058

Makléř:
Pavlina Prokešová
+420 604 189 964
pavlina@reallocate.cz

Vybavenost
Výtah: ano
Parkování: Ano